Чавунна задня стінка для каміна або печі

Виробник: VVK
Артикул: V6-06
Наявність:
В наявності
4.691,50 грн
$117,73 €110,00
Опис

Задня стінка із чавуну для печі або каміна

У приватному будинку або котеджі камін буде одним із найважливіших елементів інтер'єру. Посиденьки з друзями біля нього довгими осінніми та зимовими вечорами назавжди будуть зафіксовані в нашій пам'яті. Без сумніву, камін привносить до будинку особливу атмосферу. Тому варто подбати про те, щоб він функціонував якісно та надійно. Запорукою експлуатаційної довговічності каміна буде друга стінка – чавунна плита, що підходить також і для печі. В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете придбати її за вигідною ціною.

Особливість та перевага задньої стінки

Чавунні вироби відрізняються довговічністю. Крім цього, даний матеріал має чудову теплопродуктивність. Чавунна плита для печі має рифлену поверхню. Її товщина – 1 см. Виріб має захисне покриття вогнестійкою фарбою.

Важлива перевага другої стінки для каміна полягає в її універсальності, так як виріб відмінно підходить для різних моделей камінних топок.

Нам інтернет-магазин пропонує можливість купити чавунну задню стінку для печі та каміна за вигідною ціною. Клієнти обов'язково одержують гарантії. За потреби ми надаємо покупцям вичерпні консультації. Доставка покупки здійснюється швидко та по всій Україні.

Характеристики:

Матеріал: Чавун. Марка СЧ-20
Зовнішній розмір:  46 х 35,5 см
Товщина: 10 мм
Вага: кг 12,10
Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023