Чавунне литво VVK

Чавунне литво для камінів і печей - важливий елемент безпечної та ефективної роботи каміна або печі. До чавунному лиття можна віднести кілька видів компонентів, про які ми розповімо далі.
 

Чавунні дверцята для печей - важливі елементи опалювального пристрою і невід'ємна частина інтер'єру приміщення.
Чавунні дверцята
Для ефективної роботи каміна або печі, обов'язково повинні бути присутніми дверцята. Вони забезпечать не тільки гарний зовнішній вигляд Вашого каміна або печі, але і значно підвищать рівень ККД опалювального пристрою, і зроблять його повністю безпечним у використанні.
Чому для дверцят використовується чавун? Адже це найвідоміший і надійний матеріал, який чудово переносить високі коливання температур, і не деформується від їх впливу. Він накопичує в собі тепло при роботі каміна або печі, і в подальшому здатний довгий час зберігати його і розсіювати в приміщення.
Для ексклюзивного оформлення інтер'єрів чавунні камінні або пічні дверцята можуть виготовляти шляхом декоративного литва з елементами барельєфа. Такі моделі будуть служити не тільки захистом опалювального приладу, а й стануть прикрасою будинку.

 

Чавунним дверцятам притаманні кілька переваг:
По-перше, це міцність і довговічність. Правильна експлуатація, і догляд - це запорука довговічною роботи, навіть кількома десятиліттями.
По-друге, дверки можуть бути зі склом, або просто глухі з чавунним візерунком. Заслінки для золи з можливістю регулювання потоків повітря, і зниження витрат паливних ресурсів.


 

Чавунні духовки відмінно доповнять вже готову цегляну піч. Духовка може бути виготовлена ​​з наявністю скла або без. Крізь прозоре, жаропрочное скло Ви зможете контролювати процес приготування їжі.
Ще одним важливим елементом чавунного лиття є колосникові решітки. Дані елемент найважливіший, адже саме на колоснику і відбувається процес спалювання палива.

 

Чавунне лиття VVK - це кращий вибір для Вашого каміна або печі. У нашому асортименті Ви завжди знайдете всі необхідні елементи для ефективної роботи каміна, печі або мангала.


Здійснюємо доставку по всіх містах України, зручним для Вас перевізником.

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023