Дверцята для каміна зі склом призначені для забезпечення безпеки та контролю над процесом горіння у внутрішньому просторі каміна. Скло на дверцятах каміна запобігає проникненню вогню, іскор, попелу та диму в приміщення. Воно надійно закриває камін і забезпечує безпеку для оточуючих.
Для печі або каміну найкращим вибором будуть топкові дверцята з чавуну зі склом, адже такий варіант відрізняється надійністю та довговічністю. Модель VK42-S має традиційну прямокутну форму. По периметру є орнамент, а посередині вогнетривке скло. Також варто відзначити дуже зручну ручку.
Надзвичайно важлива функціональна опція камінних дверцят з чавуну серії VK – забезпечення 100% герметизації камери згоряння каміну, що значно підвищує його продуктивність. Такий показник досягається завдяки спеціальному ущільнювачу, що розміщений по периметру дверцят.
В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете купити чавунні дверцята для каміна VK42-S за супервигідною ціною. Телефонуйте нам у робочий час для отримання консультації та узгодження замовлення. Доставка товару здійснюється по всій території України.
Характеристики:
| Зовнішній розмір Ш х В | 36 х 25 см |
| Посадковий розмір Ш х В | 31,5 х 20,5 см |
| Товщина рами та дверцят | 6 мм |
| Вага дверцят в зборі | 7,800 кг |
| Герметичність | 100%, наявність ущільнюючого шнура по всьому периметру дверцят |
| Товщина шнура | 6 мм |
| Розмір внутрішнього отвору Ш х В | 30 х 19,4 см |
| Матеріал | Чавун. Марка СЧ-20 |
