Дверцята для каміна зі склом призначені для безпечного та естетичного спостереження за полум'ям та вогнем у каміні. Вони забезпечують захист від полум'я, бризок іскор, що можуть виходити з каміна, одночасно дозволяючи насолоджуватися видовищем вогню.
Скло, використовуване у дверцятах для каміна, виготовляється з високотемпературного стійкого скла, яке може витримувати тепло, що виділяється каміном. Це дозволяє дверцятам залишатися прозорими та надійними протягом тривалого часу.
Класична квадратна форма та орнамент по периметру, а також зручна ручка – це перше, на що звертаємо увагу при знайомстві з цією моделлю чавунних дверцят для печі чи каміну. Вони надійні та довговічні.
Установка дверцят на камін дозволяє підвищити його продуктивність. Адже пропонована нами модель забезпечує стовідсоткову герметичність. Такий показник досягається з допомогою спеціального ущільнення вогнетривким шнуром по периметру.
При виборі дверцят для каміна зі склом, важливо звернути увагу на правильні розміри, щоб вони підходили до вашого каміна. Також слід врахувати стиль вашого інтер'єру та особисті вподобання щодо дизайну.
Купити чавунні дверцята зі склом для печі або каміну у нас ви зможете за доступною ціною. Також ми надаємо своїм клієнтам консультації. Доставка товару здійснюється швидко та в будь-який регіон України.
Характеристики:
| Зовнішній розмір Ш х В | 30 х 30 см |
| Посадковий розмір Ш х В | 25,5 х 25,5 см |
| Товщина рами та дверцят | 6 мм |
| Вага дверцят в зборі | 7,300 кг |
| Герметичність | 100%, наявність ущільнюючого шнура по всьому периметру дверцят |
| Товщина шнура | 6 мм |
| Розмір внутрішнього отвору Ш х В | 24,5 х 24,5 см |
| Матеріал | Чавун. Марка СЧ-20 |
