Дверцята для камінів зі склом

Дверцята для каміна з вогнетривким склом

камінні дверцята зі склом фотоЗакритий глухими дверцятами камін не здатний, в великій мірі, передати те чарівне відчуття, яке завжди виникає під час спостереження за горінням полум'я. Такий варіант дверки може добре підійти для печі, АЛЕ камін вимагає обов'язкової присутності і естетичного фактору.

Всім цим вимогам відповідають дверцята для каміна з жароміцного скла. Їх відмінною рисою є привабливий зовнішній вигляд, а також вони відкривають прекрасний і дивовижний вид живого вогню.

Скляні дверцята до каміну. Різновиди. Комплектація

Залежно від різноманітного дизайнерського оформлення, дверцята для камінів зі склом можуть зіграти головну роль при декоруванні інтер'єру.камін зі скляною дверуою фото

У нашому каталозі представлені різноманітні моделі дверцят, різних розмірів, форм, конфігурацій, ну, і, звичайно, за різною ціною. 

Комплектація скляних дверцят до каміну

  • Деякі дверки оснащені ручними регуляторами подачі повітря в топку - регуляторами тяги, які виконують практичну функцію і дозволяють Вам контролювати абсолютно весь процес горіння.
  • Також є моделі укомплектовані спеціальними заборчиками-обмежувачами і фігурними гратами, які перешкоджають торкання дров об скло.
  • Герметичність дверцят забезпечується спеціальним вогнестійким ущільнювальним шнуром.

Купити двері до каміна з вогнетривким склом. Краща ціна

В онлайн-каталозі нашого магазину камінного обладнання Ваш Комин Ви легко зможете знайти і купити чавунні дверцята для каміна зі склом в Україні під практично будь-який інтер'єр.

 
Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023