Дверцята для печей суцільні (без скла)

Чавунні дверки до грубки


Невід'ємний конструктивний елемент пічного обладнання, призначений для герметичного закривання камери згоряння, в яку завантажуються дрова, брикети чи інший вид твердого палива.
Дверцята з чавунного лиття - справжня окраса будь-печі, що додає опалювального агрегату автентичний і колоритний зовнішній вигляд. Але це далеко не основна функція, з якою успішно справляється дана комплектує.

 

Особливості та принесена користь
 

Чавунні дверцята для печей, перш за все, в рази підвищують рівень безпеки експлуатації обігрівача. Їх наявність, а особливо за умови повної герметичності, виключає ймовірність випадкового випадання палаючої тріски, іскри або вуглинки, а також перешкоджає задимлення приміщення, і потрапляння в нього чадного газу.
Ще одним, дуже важливим гідністю дверцят, є те, що ККД закритих моделей печей в кілька разів вище аналогічних відкритих зразків. З цього випливає, що тверде паливо буде згоряти набагато довше, що забезпечить його більш економну витрату.

 

Так як пічні дверцята знаходяться в безпосередній близькості від відкритого вогню, однією з ключових характеристик виробу є їх жаростійкість. Тому, в якості матеріалу для виготовлення дверцят для печей і камінів, найчастіше використовується чавун. За допомогою властивої йому низьку теплопровідність, чавунні вироби не розжарюються, що значно знижує ймовірність отримання опіку.

Види чавунних дверцят для печей

Що стосується різновидів дверцят для печі, то виділяють два основних типи: глухі і з жароміцних склом. При однакових технічних характеристиках, функціональності і практичності, скляні моделі мають одну перевагу перед глухими - вони дозволяють милуватися видом живого вогню.
Глухі пічні дверцята це кращий варіант для печей, які будуть експлуатіроватся на вугіллі і будь-якому іншому паливі крім дров. Адже відсутність склокераміки дозволяє користуватись навіть вологими полінами.

За зовнішнім виглядом такі дверцята можуть бути абсолютно різних форм: аркові, квадратні, прямокутні. Ви з легкістю зможете підібрати ідеальний варіант для дизайну своєї печі.

Купити чавунні дверки для печі в Україні за досить привабливими цінами можна в даній категорії нашого магазину.

 

 

 

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2022