Дверцята

фото дверцят для печей та камінівПереважна кількість сучасних печей і камінів виготовляються вже з захистом від випадіння палаючих вуглинок і іскор, які можуть стати причиною виникнення пожежі. Таким захистом є саме камінні дверки.

Дверцята можуть бути різних форм і розмірів. Також вони відрізняються і по функціональності:

    1. Дверцята для зольника:

         - прості

         - піддувальні

    2. Дверцята камінні зі склом

    3. Дверцята пічні без скла.

Висока температура горіння в топці каміна диктує необхідні параметри для виготовлення камінних дверцят. Ідеальним матеріалом є якісний чавун. Він надійний і довговічний, не плавиться і не деформується. Завдяки цьому дверцята прослужить Вам величезну кількість років. Що ж стосується скла для дверець, воно повинно бути добре загартованим. Інакше при постійному нагріванні стане дуже крихким.

Переваги установки дверок для печей і камінів:

  1.  Безпека - завдяки наявності дверцята в каміні забезпечується безпечне його використання. Крім цього, Ви виключаєте можливе виникнення протягу, при непрацюючому каміні холодне повітря не опускатиметься через димохідну трубу (зворотна тяга). А також це дозволяє уникнути можливого задимлення будинку, в тому випадку, якщо під час монтажу димохідної системи була допущена помилка і тяга в каміні погана.
  2. Тепловіддача підвищується - ККД закритого каміна підвищується на 50-60%, в порівнянні з відкритим.
  3.  Економічність. Наявність дверцята дозволяє продовжити час горіння дров в декілька разів. А якщо дверцята ще й обладнані регулятором подачі повітря, то Ви отримуєте абсолютний контроль над всім процесом горіння.
  4.  Декоративна функція. Дверцята з вмонтованим склом дозволяють без перешкод насолоджуватися виглядом полум'я. В асортименті є чавунні дверцята з фігурною різьбою, поліровані, з додатковими гратами і без. Підібрана підходяща по стилю, вона ідеально прикрасить не тільки камін, але і стане оригінальним акцентом у інтер'єрі кімнати в цілому.

Купити чавунні скляні дверцята для печі або каміна

Величезний асортимент, широкий ціновий діапазон, якісна продукція, всі можливі розміри (якщо потрібного Вам розміру немає в каталозі, ми виготовимо дверцята по ваших розмірах під замовлення). Доставка по всій території України. Постійні подарунки, акції, знижки до камінних та пічних дверцят.

Замовити камінні або пічні дверцята в магазині "Ваш Комин" - найкраще рішення для Вашого каміну!

Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023