Анемостат для вентиляції

Артикул: Anemostat W
Наявність:
В наявності
233,69 грн
$6,24 €5,74

Оберіть опції


Опис

Вентиляційний анемостат

У системах вентиляції, які встановлюються як у житлових будинках, так і в спорудах будь-якого іншого призначення, анемостат є одним із головних елементів. Цей пристрій використовується для регулювання повітряних потоків, що надходять до приміщення. Тобто анемостат для вентиляції є аналогом решітки або дифузора.

Функціональні особливості та переваги

Можна сміливо сказати, що анемостат це своєрідний аналог решітки з регулюванням. Контроль повітряних потоків здійснюється за допомогою рухомої тарілки. Її обертання призводить до збільшення чи зменшення між стінками труби вентиляційного каналу та тарілкою анемостату.

Особливість запропонованої моделі полягає у опуклості тарілки. Така форма сприяє відмінному проходженню потоків повітря. Модель призначена для забору повітря. Вона універсальна, адже монтаж анемостату можна виконати і у вертикальному, і горизонтальному положенні.

Купити анемостат для вентиляції в інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете за найвигіднішою ціною. В асортименті є три варіанти діаметра – 10, 12,5 та 16 см. Доставка здійснюється по всій території України.

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023