Решітка вентиляційна камінна Standart латунна

Виробник: Parkanex
Артикул: Standart
Наявність:
В наявності
984,56 грн
$25,74 €23,98

Оберіть опції


Опис

Вентиляційні грати Standart (латунні)

Камін ніколи не є лише опалювальним агрегатом. Він також повинен прикрашати приміщення, надавати будинку солідності. Це стосується й інших елементів, що входять до системи опалення, зокрема вентиляційної решітки. Бездоганним вибором буде продукція PARKANEX, а саме модель камінної решітки Standart з латунним відтінком.

Функціональні особливості та переваги

Встановлення вентиляційної решітки для каміна дозволяється підвищити ефективність каміна, адже цей елемент забезпечує оптимальний розподіл нагрітого повітря. Наявність грат буде також захистом камінного короба від перегріву.

Вентиляційні грати Standart виготовляються з високоякісної сталі. Мають спеціальну монтажну кишеню. Також відзначимо наявність захисного покриття (використовується термостійка фарба). Латунний відтінок надає гратам особливої привабливості.

В інтернет-магазині "Ваш Комин" ви зможете купити решітку вентиляційну для каміна Standart за доступною ціною. У нас є чотири варіанти, що відрізняються розміром (10х20, 16х16, 16х32 і 16х45 см). Доставка здійснюється по всій території України.

Розмір решітки (см)

10х20

16х16

16х32

16х45

Матеріал

                           сталь

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023