Решітки для печей

Артикул: d
Наявність:
В наявності
2.386,80 грн
$62,40 €58,14

Оберіть опції


Опис

Грати для печі – важливий функціональний елемент опалювального обладнання. Оскільки вони безпосередньо взаємодіють із гарячим повітрям, то мають бути якісними та надійними. Наші грати для печей виготовлені із нержавіючої сталі. Вони стійкі до корозії та механічних пошкоджень. Завдяки спеціальним отворам у конструкції грат, нагріте повітря виходить із камінного короба, що підвищує тепловіддачу опалювального обладнання. Також цей конструктивний елемент печі не допускає перегріву облицювальних матеріалів, що збільшує термін експлуатації печі.

Правильне встановлення вентиляційних грат у печі дозволяє розподілити тепле повітря в приміщенні там зменшити тепловтрати. Крім цього, аксесуар виконує ще й декоративну функцію – доповнює зовнішній вигляд вашого каміна або печі.

Характеристики

Велика

маленька

Розмір фасадний (ШхВ)

60 х 10 см

34 х 19 см

Розмір монтажний (ШхВ)

58 х 8 см

30,5 х 15,5 см

товщина стали

1 мм

1 мм

Купити решітки для печей за доступною ціною всього в один клік можна на цій сторінці нашого сайту Ваш Комин. Детальності фото дозволять оцінити зовнішній вигляд решіток. Доставка замовлення здійснюється в будь-який регіон України.

Огляди (0)

Написати оглядЗверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий            Хороший
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023