Комплектуючі

Комплектуючі для дров'яних печей і камінів

У сучасному суспільстві наявність в будинку каміна перестало бути елементом розкоші. Сьогодні, камін або піч вибирають в якості основного, або додаткового джерела тепла для будинку, котеджу або дачі.
Якщо Ви вже маєте готовий камін, то з часом може виникнути питання про розширення опалення, наприклад при добудові ще кількох кімнат. Правильно побудований камін можна доповнити або доукомплектувати спеціальними елементами.

 

Фурнітура для печей і камінів дозволяє:

  1. Розширити опалювальну площу;
  2. Підвищити рівень ККД і знизити витрату палива, що використовується;
  3. Правильно налаштувати роботу водяного обігріву (при наявності водного контуру у камінної топки);
  4. Отримати максимум тепла від розводки повітряного опалення.

Додаткові комплектуючі для печей при установці камінного чи пічного опалення можна розділити на кілька груп:

  1. Вентиляція. Будь-опалювальний прилад повинен отримувати необхідну, для правильної роботи, кількість повітря. Якщо в будинку є камінна топка, вона буде інтенсивно його забирати. Тому про надходження повітря (в ідеалі, здійснити підведення безпосередньо з вулиці) варто подбати заздалегідь.
  2. Розведення тепа. Отримати максимально ефективний обігрів великих площ, можна за допомогою конвективного короба, який монтується поверх топки. За допомогою гофротруб, приєднаних до вентиляційних каналів, і спеціальних вентиляторів, нагріте повітря можна розподілити в потрібне приміщення.
  3. Для вільного циркулювання повітря, і виключення можливого перегріву в коробі, передбачені вентиляційні решітки. Вони можуть виконувати і декоративну функцію.

Але головним центром всієї опалювальної системи є справний димохід. За ним також потрібен догляд та профілактичне чищення. Обов'язково слід передбачити місце для ревізії, яке повинно знаходитися нижче рівня підключення каміна або печі до димохідні каналу. Наявність ревізії дозволить контролювати стан димоходу та своєчасно проводити чистку від накопичення сажі.

 

 

1.Труби для розподілу теплого повітря.

2. Обшивка вогнетривкими матеріалами.

3. Грати для вентиляції.

4. Підключення димоходу.

5. Конвекційна камера.

6. Підстава під шпаклівку або іншого декору.

7. Дверцята для ревізії.

8. Камін.

 

Купити комплектуючі для каміна

У нашому інтернет-магазині "Ваш Комин" знайти всі необхідні комплектуючі до печі і каміна. Представлені у нас товари Ви можете купити за доступними цінами онлайн з доставкою в своє місто.
Якщо Вам потрібна консультація фахівця, то Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів для уточнення деталей.

 
Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023